O mnie

Przygodę z fotografią ślubną zaczęłam mając 17 lat. To wtedy po raz pierwszy fotografowałam ślub znajomych. Dzięki tej możliwości odkryłam co chcę robić zawodowo. Zapadła decyzja o wybraniu szkoły fotograficznej, którą ukończyłam pozytywnie zdanym egzaminem.
W międzyczasie współpracowałam z firmami fotograficznymi, a w wolnym czasie rozwijałam swoje umiejętności w zakresie innych dziedzin fotografii. Ukończyłam także kurs dla fotografów i kamerzystów w Toruńskiej Diecezjalnej Kurii, po którym zostałam upoważniona do fotografowania podczas ceremonii kościelnych.
Od 3 grudnia 2014 roku jestem właścicielem oraz fotografem w  firmie 07 photo. Od niedawna jestem również ekspertem na stronie polki.pl, gdzie piszę teksty o zagadnieniu fotograficznym.
Ponad pięcioletnie doświadczenie pozwala mi czuć się swobodnie podczas zaślubin, przez co mogę się skupić na jak najlepszym uchwyceniu tych chwil. Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie, z pełnym zaangażowaniem. Fotografuję wysokiej klasy sprzętem marki NIKON, a zdjęcia obrabiam na monitorze firmy EIZO. Pozwala mi uzyskać najwyższą jakość zdjęć. To wszystko daje gwarancje stuprocentowej satysfakcji ze współpracy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *