07 photo

Skontaktuj się ze mną

e mail 07photo@wp.pl

tel. 792-9O2- OO7 

07 photo Fotografia ślubna
I Maja 42/2
87-2OO Wąbrzeźno

Zakres usług

 

Fotografia reklamowa, fotografia ślubna,fotografia okolicznościowa, fotografia produktu, packshot, stock photo, sesje indywidualne, portret, zdjęcia motoryzacyjne,  fotoreportaż,  eventy,  sesje plenerowe.

Teren na jakim pracuję

 

Województwo: Kujawsko Pomorskie, Lubelskie.
Miasto: Wąbrzeźno, Toruń, Grudziądz, Chełmża, Brodnica, Chełmno, Świecie,  Golub Dobrzyń, Inowrocław, Bydgoszcz,  Rypin,  Włocławek, Strzelno,  Żnin,  Mogilno, Kwidzyn,  Iława, Lublin,  Zamość,  Gdańsk,  Gdynia,  Sopot, Poznań,  Hrubieszów,  Tomaszów Lubelski, Chełm, Świdnik oraz inne okoliczne miejscowości.

Jaki jest czas oczekiwania na zdjęcia?
Kilka zdjęć ze ślubu udostępniam na blogu (wyłącznie za waszą zgodą) już następnego dnia po ślubie. Staram się by czas oczekiwania na płytę lub pendrive ze zdjęciami był jak najkrótszy,  jest to około dwóch tygodni.

Ile obsługujesz ślubów w ciągu jednego weekendu?
Nigdy nie fotografuję więcej niż jednego ślubu- Twój ślub jest dla mnie priorytetem, na którym skupiam swoją uwagę.

Jaka jest cena?
Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie, dlatego też trudno określić koszt. Cena zależy m.in. od składowych pakietu.

Co jeśli coś się stanie ze sprzętem?
Nie musisz się tym martwić. Na każdym ślubie mam zapasowy sprzęt.

Czy dostaniemy zdjęcia czarno białe, w sepii, kolorowe

lub mieszane?
Otrzymasz swoje zdjęcia w kolorze, czerni i bieli, sepii

oraz po innych artystycznych zmianach. 

Każdy ślub jest inny i ma swoją kolorystykę i nastrój.

Jeżeli chcesz zdjęcia np. tylko w kolorze proszę,

abyś mnie o tym poinformował.

W jakim formacie fotografujesz?
Zdjęcia wykonuję w pełnej przestrzeni barwnej, w formacie RAW. Nie ma możliwości otrzymania surowych plików (RAW).

Ile zdjęć dostanę, w jaki sposób je przekażesz?
 W przypadku fotoreportażu ślubnego gwarantowane jest 400 zdjęć w pełnej rozdzielczości na płycie DVD lub pendrive, co nie znaczy, że nie może być ich więcej. Istnieje możliwość wykonania fotoalbumów, fotoksiążek, albumów tradycyjnych w dowolnej ilości oraz prezentacji multimedialnej / animacji ze zdjęć.
Decydując się na sesje narzeczeńską, rodzinną, indywidualną plener ślubny jest to ok 20 zdjęć, w zależności od czasu sesji. Zdjęcia oddaję na płycie lub pendrive. Opcjonalnie do wyboru fotoksiążka, fotoalbum lub odbitki zapakowane w specjalne pudełeczko.

Co jeśli nie mamy pomysłu na sesję plenerową?
Wykonując sesje plenerowe proponuję pozy i motywy przewodnie, ale także jestem otwarta na sugestie i propozycje.

Jak określisz swój styl?
Moim stylem fotograficznym jest mieszanka fotografii dokumentalnej, modowej oraz artystycznej.

Czy istnieje możliwość zrobienia pleneru w innym terminie niż ślub?
Plener można zrobić w tym samym dniu co ślub lub w innym. Polecam wybór innego dnia, ponieważ daje to większe możliwości co do wyboru odpowiedniej godziny do fotografowania, różnych miejsc (pełna dowolność, może być to nawet Japonia), a także w innym dniu nie będzie stresu związanego ze ślubem i czas nie będzie tak bardzo nas ograniczał. 

Podpisanie umowy i rezerwacja terminu.
Jeśli termin jest wolny możesz go zarezerwować nawet dwa lata wcześniej- telefonicznie, osobiście lub mailowo. Umowę możemy podpisać w dogodnym dla was terminie- osobiście lub listownie, wtedy podpisaną umowę przesyłacie do mnie pocztą.Przy podpisaniu umowy należy wpłacić zadatek. Macie wtedy 100% pewność rezerwacji terminu.

Jakiś bonus?
Istnieje możliwość wydruku zdjęcia na miejscu dla każdej osoby lub pary, która zechce sfotografować się z Parą Młodą.

Jakim sprzętem fotografujesz?
Fotografuję sprzętem marki Nikon. Posiadam lustrzanki cyfrowe D5000 oraz D600. Obiektywy ze światłem f/2.8 i f/1.8 – pozwala mi to fotografować w trudnych warunkach oświetleniowych. Kiedy body z obiektywem nie wystarcza używam lamp Sb 600 i Sb 910 z nałożonymi modyfikatorami zwiększającymi jakość światła.

W jakich miejscowościach oferujesz swoje usługi?
Obszar na jakim pracuję to województwo Kujawsko- Pomorskie oraz Lubelskie głównie są to okolice Wąbrzeźna oraz Hrubieszowa. Nie wykluczam pracy w innych lokalizacjach - fotografowałam już np. w okolicy Poznania.

Czy robisz zdjęcia do dokumentów? 
Nie, nie robię zdjęć do paszportu, dowodu, prawa jazdy itp.

Można u Ciebie wywołać zdjęcia?
Nie wywołuję zdjęć. Oferuję wydruk fotografii wyłącznie podczas wesel. Wydruk zdjęć ze zleceń powierzam zewnętrznej firmie.

 

Kiedy robisz ślubną sesję plenerową?

Jeżeli plener odbywa się w innym dniu co ślub. Sesję robimy w pierwszym dogodnym dla wszystkich terminie. Jeżeli pogoda na to nie pozwoli lub stanie się rzecz od nas niezależna, bez problemu wyznaczamy inny termin. Ostatecznym terminem wykonania sesji to dwa tygodnie po ślubie, chyba, że wcześniej został ustalony odległy dzień. Po tym czasie sesja przepada.

fotografia ślubna Hrubieszów Wąbrzeźno